قوانین و ضوابط خرید محصولات

برای خرید پوسته ها و افزونه های فارسی شده توسط ما باید قوانین را بپذیرید! در صورت تخطی ارائه ی خدمات به شما متوقف خواهد شد.

N

لطفا از خرید خود مطمئن باشید؛ وجه شما به هیچ وجه استرداد داده نمیشود. فقط میتوانید مشکل خود را به ما بگویید تا آن را حل کنیم. تمامی قالب و افزونه ها قبل از فروش تست میشوند و مشکلی ندارند.

N

از تغییر کپی رایت قالب ها خودداری کنید. شما موظفید آدرس سایتی را که با محصول ایجاد میکنید به ما ارائه دهید.

N

به هیچ عنوان محصولی را که به شما ارائه میشود در اختیار دیگران قرار ندهید.

N

شما پس از خرید حق ندارید محصول را به رایگان و یا به صورت تجاری در دسترس دیگران بگذارید. در صورت مشاهده کلیه ی خدمات از جمله ارائه ی آپدیت به شما لغو خواهد شد.

N

قوانین ممکن تغییر کنند یا بروز شوند. در صورت داشتن مشکل با هر ماده ای از قوانین به ما اطلاع دهید.

N

اگر شما یک طراحی وب هستید نمیتوناید از قالب ها در سایت مشتریان خود استفاده کنید. هر کدام از مشتریان باید جداگانه از ما قالب را خریداری کنند

N

از  سپردن رفع مشکل قالب یا افزونه های خریداری شده توسط ما به کسی جز خود ما خودداری کنید زیرا از پشتیبانی و آپدیت ها محروم میشوید. فقط در صورتی مجاز به این کار هستید که نخست به ما اطلاع دهید.

N

در هنگام خرید از یک ایمیل معتبر استفاده کنید، زیرا محصول شما و آپدیت های فقط به همان ایمیلی که از طریق آن خرید کرده اید ارسال خواهد شد.

توجه کنید که در صورت تخطی از هر کدام از قوانین ارائه پشتیبانی و آپدیت های محصول به شما لغو شده برخورد قضایی صورت خواهد گرفت!

اشتراک گذاری ها