طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی شما را با برترین امکانات و ظاهر برایتان ایجاد میکنیم. این را به یاد داشته باشید که همیشه ظاهر سایت باعث جلب اعتماد و اطمینان مشتریان نسبت به شما میشود!

سایت های فروشگاهی ای که ما طراحی میکنیم کاملا دارای سیستم کاربری راحت، امنیت در پرداخت و خرید آسان به همراه امکانات متنوع میباشند. به کاربران خود اجازه خریدی آسان و مطمئن را با تکیه به ما بدهید!

فروشگاه شما فرقی نمیکند که محصولات را به صورت پستی، مجازی یا هر گونه ی دیگر به مشتریان خود بدهد. فقط کافیست که به ما بگویید از سایت خود چه انتظاراتی دارید.

استفاده از سیستم قدرتمند ووکامرس و EDD

ما در ایجاد سایت شما از دو سیستم ووکامرس یا EDD متناسب با شیوه ی فروش شما استفاده میکنیم که هر دو از سیستم های معتبر و برتر دنیا هستند.

ایجاد خبرنامه قدرتمند

 

با استفاده از افزونه ها و سرویس های پریمیوممختص خبرنامه ها، برای شما یک ایمیل مارکتینگ فوق حرفه ای راه اندازی میکنیم. مانند میل چیمپ و یا افزونه ی مای میل

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

فروشگاه شما هیچ وقت بدون پشتیبان نخواهد ماند! هرگونه مشکلی در هر بخش از فروشگاهتان که پیش آمد سریعا آن را حل خواهیم کرد. به تجربه ی ما اعتماد کنید.

امکانات منحصر به فرد

در صورت درخواست شما میتوانیم بخش پیگیری محصولات، پرسش و پاسخ، تخفیف ها و جشنواره های ویژه، مزایده یا هر چیز دیگری را برایتان ایجاد کنیم.

ارائه قالب قدرتمند فروشگاهی

با خریداری این پلن از ما، هر قالب مناسب با موضوع سایتتان را که بخواهید به شما اهدا میکنیم تا سایت خود را با پایه ای محکم بسازید!

سفارش خود را ارسال کنید و ما در اسرع وقت پیگیری و پاسخ خواهیم داد

همین حالا سفارش خود را ارسال کنید
اشتراک گذاری ها