خدمات تیم بلوط

پوسته های لایسنس دار.

پوسته های لایسنس دار.

سایت های واکنشگرا

سایت های واکنشگرا

قویترین افزونه های وردپرس.

قویترین افزونه های وردپرس.

با بلوط خیالتان راحت باشد.

امکانات

امکانات

هر خواسته ای که از وبسایتتون داشته باشید اونو به راحتی اجرا میکنیم.

امنیت

امنیت

قوی ترین کانفیگ های امنیتی بر روی سایتتون اجرا میشه تا خیالتون تحت باشه.

پشتیبانی

پشتیبانی

هر لحظه از روز و هفته، پشتیبانی ما همراه شما خواهد بود.

سفارشی سازی

سفارشی سازی

تمام ریزه کاری های سایت همونجوری که شما تصمیم بگیرید انجام میشه.

طراحی سایت

طراحی سایت خود را به حرفه ای ها بسپارید!

طراحی سایت، از ایده تا واقعیت

ما چه خدماتی را به کاربران وب پارسی ارائه میدهیم؟

طراحی وب

بلوط با تجربه بیش از ۵ سال حضور در عرصه وب فعالیت دارد. فعالیت ابتدایی ما کار بر روی سیستم وردپرس به صورت وبلاگ و طراحی سایت های ایستا با زبان html بود. اما نیاز کاربران وب پارسی با وجود پیشرفت روز افزون علم کامپیوتر و همه گیر شدن استفاده از وبسایت ها، تصمیم بر ورود حرفه ای به دنیای طراحی وب گرفتیم. و هم اکنون با تجربه ای سرشار، با بهره گیری از جدید ترین سیستم های صفحه سازی وب و پوسته های اصلی و اورجینال وردپرس و همچنین افزونه های قدرتمند سیستم وردپرس؛ آماده ایم تا حرفه ای ترین وبسایت ها را مطابق با خواسته و کاربرد شغل شما طراحی کنیم.

وبسایت های طراحی شده توسط ما، دارای کد های ریسپانسیو یا همان واکنشگرا هستند. این به این معنی است که کاربرانی که از موبایل های هوشمند یا تبلت برای مشاهده سایت شما استفاده میکنند، با سهولت بیشتری این کار را انجام خواهند داد. وبسایت های واکنشگرا مطابق با اندازه صفحه کاربر تغییراتی خواهند یافت تا کاربر سایت شما با توجه به صفحه ی کوچک خود راحت تر به گشت و گذار در سایت بپردازد.

بهره گیری از الگوریتم های جدید و استاندارد کدنویسی وب، باعث بهبود سرعت بارگزاری سایت و همچنین کسب نتایج قوی تر در موتور های جستجو خواهند شد.

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت امروزه از مهم ترین امور داشتن یک وبسایت است. کل ارزش یک وبسایت به بازدهی آن و بازدید و کاربرانش است. اگر سایت در بین نتایج جستجوی موتور جستجوهایی مانند گوگل در صدر نباشد،مطمئنا سایت بازدهی خوبی ندارد.

سایت فقط با داشتن مطالب نمیتواند در بین اولین نتایج جستجو ظاهر شود. بلکه باید از نظر استاندارد و الگوریتم های کدنویسی نیز حرفی برای گفتن داشته باشد تا موتور های جستجو به آن بها دهند.

سئوی سایت خود را به دست تجربه چندین ساله ما بسپارید!

خرید از انواتو

اگر قصد خرید محصولات اورجینال از انواتو مانند پوسته یا افزونه های وردپرس را دارید اما با مشکل پرداخت ارزی مواجه هستید، میتوانید به راحتی کار خود را به ما بسپارید تا طی ۱ الی ۸ ساعت محصول اورجینال شما را به همراه لایسنس خریداری کنیم.

محصول در صورتی که دارای حساب انواتو باشید روی حساب کاربری شما ساخته خواهد شد. در غیر اینصورت ثبت نام حساب کاربری برای شما نیز به رایگان انجام میشود.

برای درخواست خرید میتوانید از قسمت تماس با ما استفاده کنید.

فارسی سازی پوسته و افزونه وردپرس

اگر قصد استفاده از یک پوسته یا افزونه وردپرس که هنوز به زبان فارسی ترجمه نشده میتوانید درخواست ترجمه ارسال کنید تا این پوسته یا افزونه به طور اختصاصی برای شما ترجمه شود.

این ترجمه کاملا به صورت دستی و روان انجام میشود و از موتور های ترجمه مانند Google Translate هیچ بهره گیری ای نخواهد شد. این موتور های ترجمه، به صورت کلمه به کلمه کار خود را انجام میدهند که باعث نامفهومی جملات و گاه حتی بی معنی بودن آن ها میشود؛ اما ترجمه های ما به صورت کاملا حرفه ای و با آشنایی به حوزه لغات رایج در وب انجام میشود.

برای درخواست ترجمه میتوانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید