سلام دوستان عزیز!

امروز با یه آموزش کوچولو اما به درد بخور که خیلی از وردپرس کار های حرفه ای و مبتدی به اون نیاز دارند در خدمتتون هستیم.

آموزش آپدیت قالب های وردپرس

حتما تا حالا شده که قالبی رو از جایی مثلا مارکت همیار وردپرس یا راست چین خریداری کردید و حالا فروشنده محصول رو به روز رسانی کرده! معمولا هر از گاهی هم به روز رسانی ها دارای یک ارتفاع دهنده امنیتی هستند. یعنی در نسخه ی قبلی مشکل امنیتی وجود داشته و یا با نسخه های جدید وردپرس سازگار نبوده و حالا شما هم بهتره یا مجبورید که قالبتون رو به روز رسانی کنید. برای اینکار یا باید از خود وردپرس اقدام کنید و یا از طریق FTP. گاهی اوقات روش اول ممکن نیست چون وردپرس در حجم آپلود محدودیت داره.

امروز قراره که شیوه ی صحیح و اصولی روش دوم رو براتون شرح بدم. برای اینکار فایل های اصلی خود قالب رو به حالت زیپ در بیارید و در پوشه ی themes موجود در پوشه wp-content در روت سایت آپلود کنید. حالا فایل های موجود در حالت زیپ رو از حالت فشرده خارج کنید و اون رو در پوشه ای با نام مثلا jupiter1 (در اینجا ما در حال آپدیت قالبی بودیم که نام پوشه ی نسخه قبلی jupiter بود. شما به هر اسمی میتونید تغییر بدید!) بریزید.

حالا نام پوشه ی نسخه ی قبلی رو به یه چیز دیگه تغییر بدید. میتونید اصلا پوشه رو حذف کنید اما از این جهت که کار از محکم کاری عیب نمیکنه بهتره حذف نکنید!

وقتی نامش رو تغییر دادید حالا نام پوشه ی جدید که jupiter1 نام داشت رو به اسم پوشه ی نسخه ی قبلی تغییر بدید. یعنی اسم پوشه ی نسخه قبلی باید با نسخه ی جدید یکی باشه.

به همین راحتی! شما قالب رو آپدیت کردید. اگر سوال یا مشکلی هم واستون پیش اومد به راحتی از طریق نظرات بپرسید.

موفق و سربلند باشید! 🙂

خلاصه
نام مقاله
آموزش آپدیت قالب های وردپرس
توضیحات
آموزش آپدیت قالب های وردپرس
نویسنده
اشتراک گذاری ها